ČeštinaAngličtinaPolštinaNěmčinaRuštinaSlovenštinaFrancouzštinaŠpanělštinaChorvatština
 
Kategorie produktů   

Obchod je z důvodo nařízení vlády opět uzavřen do odvolání.   
V případě dotazů, informací, potřeby neváhejte kontaktovat   
Na tel. čísle 605 378 390   
Děkuji za pochopení a těším se opět na Vaše setkání   
Argenio Greco    


 
 

Informace o nás

Crystal Lotus   

Obchod od je založen od roku 2012
Přes 400 druhů minerálů a drahých kamenů
Přes 200 krištálových lebek
100 přívěsků z kamenů
Kamenné náramky
Náhrdelníky z kamenů
Duchovní knihy
Kamenné draci
Tarot karty
Astrologie
Tibetské mísy a jiné hudební nástroje
Originální zboží z Nepálu: Malla, Thangka obrazy, vonné tyčinky
Ruzné druhy přírodních čajů vyrobených v České republice
Pestrý výběr esenciálních olejů Atok.
 
 

Naměsti 5. Května 285
500 02 Hradec Králové
Česká Republika
 
 
 
 
 • Komentář v objednavce/ Customer review   
 • https://www.facebook.com/crystallotusstones/reviews/?ref=page_internal 

Těšíme se ze srdce na VÁS, na Vaše setkání. 
Tento rok 2020 je velmi zvláštní, oslavíme s Vámi 8 let. 
Číslo 8 je v buddhistické tradici příznivé číslo, přináší štěstí, lásku, hojnost, harmonii. 
Číslo 8 také znamená symbol nekonečného uzlu, nekonečný kruh, nový začátek a konec. Zrození a smrt. Znamená nekonečno. 
Číslo 8 jsou dva kruhy, jako den a noc a je spojeno v jednotu.  
 
 
 
Crystal Lotus co znamena:

 
 
 
 

LOTUS - je symbol květiny, která se narodí ze semena v temném bahně a pomalu, svým tempem, svým růstem roste do plného čistého a krásného květu nad hladinu. A může mít mnoho odstínů.  
Může mít také i 8 okvětních lístků, ale i více.  


CRYSTAL - roste mnoho a mnoho let v hlubokých jeskynních nebo v zemích, skalách. Roste v překrásné špice. Znamená čistotu, světlo, spojení s vesmírem, život, vodu a oheň, zemi a vzduch. Znamená moudrost, existenci, léčení, cestu, klid, meditaci, jasné myšlenky.   

Tento rok je velmi zvláštní, oslavíme s Vámi 8 let.  
Číslo 8 je v buddhistické tradici příznivé číslo, přináší štěstí, lásku, hojnost, harmonii.  
Číslo 8 také znamená symbol nekonečného uzlu, nekonečný kruh, nový začátek a konec. Zrození a smrt. Znamená nekonečno.  
Číslo 8 jsou dva kruhy, jako den a noc a je spojeno v jednotu.    
 Křišťálových lebek, komunikace s lebkami, meditace a proroctví. 

 
Argenio Greco pochází z Itálie, ale v podstatě celý svůj život prožil napůl ve Švýcarsku a napůl v Nepálu. Byl vychováván v tradičním tibetském buddhismu. Při jedné nešťastné události z dětství, po které strávil 2 týdny v kómatu ho však navštívil archanděl Michael s proroctvím, že jeho osudem bude pomáhat lidem rozpomenout si na jejich původní vědění. Od té doby začal studovat i jiné duchovní směry, astrologii a práci s energiemi.

od 2013  Argenio objednal 3 balíky z Nepálu pro svůj obchůdek s esoterickými předměty, který si otevřel ve Svitavách a z toho nejmenšího balíku ucítil obrovskou energii a zároveň potřebu ho okamžitě otevřít. Mezi tibetskými mísami se na něj dívala první křišťálová lebka, se kterou se Argenio ve svém životě setkal. Ačkoliv si tuto lebku neobjednal, bylo mu řečeno, že tato lebka je určena pro něj. Lebka z himalájského krystalu otevřela Argeniovi srce, čakry a aktivovala jeho vědomí a on pochopil, že jeho život právě nabral dávno určený směr. Po propojení se s touto lebkou je jeho Mistrem, který pomáhá Argeniovi propojovat se s dalšími lidmi ve světě, kteří lebky také vlastní, včetně těch, kteří jsou strážci starobylých lebek ještě z dob Atlantidy. V současné době má Argenio doma dohromady 74 lebek a 9 Draci z nejrůznějších minerálů a různého stáří, s kterými aktivně pracuje, pořádá s nimi veřejné meditace, přednášky, věnuje se astrologii, tarotovým výkladům, Reiki terapiím a léčebným terapiím s krystaly a drahými kameny.
 
Přednáška:
 
Na přednášce se dozvíte, proč jsou křišťálové lebky důležité pro náš současný věk, jak byly používány v minulosti, k čemu sloužily a jaká jsou jejich proroctví. Dozvíte se, jak s nimi meditovat a komunikovat, nacítíte si jejich energie, můžete si vyzkoušet, zda má daná lebka mužskou či ženskou energii, jaký má element, jaké čakry otevírá a zda má konkrétní poselství pro Vás. Tím nejčastějším poselstvím, které nám lebky sdělují je: Jsme Jedno - buďme v jednotě.. sami se sebou, s druhými, s přírodou, Matkou Zemí, Universem... Tím nejhlavnějším posláním křišťálových lebek však je pomoci rozpomenout si na naše původní vědomí a skutečný potenciál, který je uvnitř každého z nás...


Sherry Whitfield s Starověku Lebků Lemursky Křistálova Synergy s Argenio Greco ,The Hague ,Holland 2017.  
Horus Himalajski Křistalova Lebka Krakonoš 2018 :  
2018

Osiris a Horus Himalajski Křistalova Lebka:  


Horus Himalajski Křistalova Lebka s majitel Argenio Greco Chorvatsko,Krk 2019 :  


Horus je prekrasna kristalova lebka,kterou jsem ochránce a držitel od 2016 od Pani Sherry Whitifield,  ktera je ochránkyní a držitelkou starověkou křištálovou lebkou jmeno se Synergy.
 
Horus Křistálova Lebka vazi 4kg Ca.
Velikost 18x15x12cm.
 

 
Sherry Whitfield mi z Arizony USA poslala balicek s kristalovymi lebkami .V balicku byla tato velka himalajska lebka,velikostnestejna jako lidska lebka.
 
Byly tu dva balicky,nejprve jsem otevrel prvni balicek,nevedel jsem co je uvnitr balicku.Prvni kristalova lebka,kterou jsem z balicku vzal byla velka kristalove lebka jmenem HORUS.Nikdy jsem pred tim v rukou nedrzel takovou velikou
kristalovou lebku. Energii teto kristalove lebky jsme pocitil v mem srdci,v me dusi a ve me mysli.Netusil jsem ,co budu delat s kristalovou lebku,v tu dobu jsem nemel mnoho volneho casu pracovat s Horusem.Polozil jsem tedy kristalovou lebku na parapet okna a zarizoval jsem dalsi veci spojene s urcitym programem o leceni.
Byl jsem velmi zaneprazdneny ,mnoho se udalo a ja jsem se cely tyden nedostal ke kristalove lebce.
Odesel jsem z meho domova,rozesli jsme se se pritelkyni a ja jsem se odstehoval do meho obchodu s mineraly.
Tam jsem se denodenne setkaval s Horusem,mel jsem ho neustale na ocich,spaval jsem blizko neho a pak jsem si po mesici jeho pritomnosti uvedomil, co je to za krasnou energii,kterou jsem citil od sameho zacatku s Horusem.Od zacatku kontaktu s Horusem
jsem citil mir a lasku.
Na me narozeniny 17.cervence jsem se rozhodl,ze si Kristalovou lebku Horuse ponecham.Je to magicke datum pro nas oba.
Pracovat s takovou velkou kristalovou lebkou je mnohem intenzivnejsi,dochazi k hlubsimu leceni nez u malych kristalovych lebek.
Himalajske kristaly jsou velmi silne pro leceni,jelikoz pochazeji z nejvyssich casti Himalaji.Tyto hory se nachazeji cca 6000m nad morem.
Mount Everest se nachazi v 8850m nad morem.
V Himalajich bylo mnoho osvicenych mistru,kteri meditovali a dostali osviceni napr. Milarepa,Guru Padmasambhava,Karmapa.
Po tisiciletich v himalajskych castech Nepalu,Tibetu je mnoho posvatnych mist,klasteru,kde tisice mnichu recitovali,zpivali mantry,
provadeli modlitby,ktere se uchovavaji v himalajskych krystalech.
Je to opravdu prekrasny pocit mit v rukou takovy nadherny himalajsky krystal ci himalajskou lebku.

 
 
Od roku 2016 já a Horus cestujeme do různých míst České republiky a do mnoha zemí, Německa, Švýcarska, Holandska a Slovenska. Jsme otevřeni setkáním s lidmi na ceremoniich křišťálových lebek, na úplněk, novoluní, rovnodennost, na žádost lidí po celé Evropě.
 
 • Na základě Proč navštívit právě Crystal Lotus ?    
 •  
 • Obchod Crystal Lotus najdete ve Hradec Králové v České republice, je otevřen od listopadu 2012. Argenio Greco, původem ze Švýcarska, manažer obchodu a ochránce Horuse, Himalájské křišťálové lebky by rád přiblížil, proč navštívit jeho obchod True Love, co vše vám může nabídnout a popisuje i své dlouholeté zkušenosti a znalosti. Najdete zde široký výběr minerálů, obvyklých i těch vzácnějších, např. křišťál, sugilit, astrophylit, larimar, turmalín, čaroit, rutil, záhněda a mnoho dalších. V Crystal Lotus je o zboží pečováno s láskou a je o ně vždy skvěle postaráno. S Arjunou je možno komunikovat písemně i ústně v 8 jazycích, a to: němčina, angličtina, francouzština, italština, čeština, španělština, portugalština a nepálština.
  Horus, Himalájská křišťálová lebka byla energeticky aktivována od starobylé lebky jménem Synergy, její současný ochránce je Madam Sherry Whitfield z Arizony v USA. V září 2016 se konal v České republice poprvé workshop s lebkou Synergy, který organizoval právě Argenio s přáteli. 
  Argenio se již dlouhá léta věnuje studiu možností terapie s pomocí kamenů (knihy hlavně v němčině a angličtině) a toto studium také aktivně převádí do praxe. S křišťálovými lebkami pracuje od roku 2013. Provádí terapii s krystaly, kameny a s křišťálovou lebkou, Horusem.
  Cestuje s Horusem a vede semináře o křišťálových lebkách po celé Evropě i v České republice.
  Spolu s Horusem dělají šamanské léčivé terapie, s využitím bubnu, chřestidla, tibetských zpívajících mís a zpívání manter. Arjuna se také od roku 2000 věnuje studiu astrologie. Je možno se u něj objednat také na tarotový výklad.
  Od roku 2011 pracuje s různými druhy tarotu, např. klasický Rider Waite, Vision Quest Tarot, Zlatý egyptský tarot, Andělský tarot, Morgan Greer tarot a mnoho dalších.
   

  Reiki terapii podle Mikao Usui aktivně provádí od roku 2012.astrologického výkladu máte šanci lépe a důkladněji poznat sebe sama, což se může stát základním odrazovým můstkem pro váš vnitřní rozvoj. Díky tomu můžete dál posilovat svoje silné stránky a zároveň odhalit příčinu těch slabších. 
 •  
Why Crystal Lotus customer Service?      The present Manager and Guardian of Himalayan Crystal Skull known as Horus ,Argenio Arjuna Greco ,Swiss citizen has knowledge and experience of :
8 Spoken,written languages which are :
 
 • German,English,French,Italian,Czech,Spanish,Portuguese,Nepali 
Knowledge of packing,taking care of goods with love and care.
True Love is open since November,2012 in the Czech rep,Svitavy.
 
Keeper of Horus Himalayan Crystal Skull-Energized-Activated by ancient Skull Synergy present Keeper Mrs.Sherry Whitfield from Arizona,USA,which I had the honour to organize workshop in September 2016 for the first time in Czech rep.with group of Czech Friends.
Personal selection of wide variety of minerals,rare minerals like Crystal,Sugilith,Astrophyllite,Larimar,Tourmaline ,Charoite,Rutil Quartz,Smokey and many more.
Studing many years healing properties of minerals with different books in German and in English language.
Doing minerals work on myself several years.
Doing mineral Therapy with Crystal ,stones,Crystal Skull Horus and others.
Seminar on Crystal Skull around Europe,Czech Rep,with Horus Himalayan Crystal Skull.
Shamanic Ceremony,drumming,rattle and singing bowl and other instruments for Therapy with Horus Himalayan Crystal Skull.
Singing Mantra.
Work with crystal Skulls since 2013.
Knowledge of Astrology since 2000.
I am Doing Tarot Reading with different decks classic Rider Waite,Vision Quest,Gold Egyptian,Angel ,Morgan Greek Tarot and many others since 2011.
I am Doing Reiki therapy according to Mikao Usui since 2012.
I have Knowledge of Runes,Runi and other occultistic knowledge and many more.
 
 

ASTROLOGICKÝ VÝKLAD   


Astrologický výklad podává celkový obraz osobnosti, 
sestavený na základě informací o postavení planet
v době narození. Právě na základě celkového obrazu
lze z horoskopu číst poměrně velmi podrobnou
charakteristiku každého člověka.
Horoskop určuje Vaše životní dispozice:
Vaše základní nastavení, nejdůležitější oblasti života,
Vaše talenty i vnitřní konflikty.
Ale jak s nimi naložíte, je jen na Vás.

 
V astrologickém výkladu nalezneme 12 znamení, 12 domů, 9 planet a 4 elementy.
 
 
 
 


Ke každému elementu náleží tři astrologická znamení:   

 • Oheň – lev, beran, střelec   
 • Voda – ryby, rak, štír   
 • Vzduch – blíženci, vodnář, váhy   
 • Země – kozoroh, býk, panna   
 • Pro sestavení Vašeho astrologického výkladu potřebuji vědět přesné datum a čas narození a take místo narození.   

 • Astrologický výklad podává celkový obraz osobnosti, 
  sestavený na základě informací o postavení planet
  v době narození. Právě na základě celkového obrazu
  lze z horoskopu číst poměrně velmi podrobnou
  charakteristiku každého člověka.
  Horoskop určuje Vaše životní dispozice:
  Vaše základní nastavení, nejdůležitější oblasti života,
  Vaše talenty i vnitřní konflikty.
  Ale jak s nimi naložíte, je jen na Vás.
   
  V astrologickém výkladu nalezneme 12 znamení, 12 domů, 9 planet a 4 elementy.
  Ke každému elementu náleží tři astrologická znamení:
   
   
   
 • Na základě astrologického výkladu máte šanci lépe a důkladněji poznat sebe sama, což se může stát základním odrazovým můstkem pro váš vnitřní rozvoj. Díky tomu můžete dál posilovat svoje silné stránky a zároveň odhalit příčinu těch slabších.
  Pro sestavení Vašeho astrologického výkladu potřebuji vědět přesné datum a čas narození a take místo narození.
   
   
   
 •  Cena 700 Kč.  
   
  Výklad tarotových karet - Egyptských ,Indiánských, Klasických Rider Waite, Andělských,Kameny Karty   
   
   
   

       
      
 • pracovní a vztahové záležitosti, pohled do minulosti, rozpoznání hlavních problémů současné situace, nalezení východiska, jak situaci řešit do budoucna, zdravi.     
 •  Čas lze po osobní domluvě upravit dle přání klienta.
   
   
   
   
   
   
 • Cena 400-500 Kč.- s mužu vám posilat video vyklad na vaše čislo Wattsapp nebo Messenger.    

 • Himalajski Křistál Křistallova Lebka Horus harmonie čakry:    

 • Vysmátý Horus je lebka vážící 4kg a je vytesán z křišťálu pocházejícího z himalájských výšin (6000m), ze stejných míst, kde tisíce tibetských mnichů recitovali, zpívali mantry a prováděli motlitby a nese v sobě tuto mocnou vibraci. Synergy, energie, jež lebky (Horus a další) manifestují by se také dala popsat jako spolupráce dvou nebo více nezávislých entit, jejichž síla a potenciál pro změnu narůstá s jejich počtem - 1+1=3 a víc. Synergy mají pověst lebek radosti a smíchu (ano, opravdu se usmívají a chechtají). Jedním z jejich úkolů je připomenout nám to, kým doopravdy jsme.
    
   
   
   
   
   
 • Cena 500/1000 kč.-/ 30-90 Minut.    
 • Poradentsvi s křistállova Lebka Horus Himalajski Křistál   Sila Zviřata    
 • Američtí indiáni říkají, že máme 9 hlavních silových zvířat, z toho 4 jsou vždy s námi.
  Jak je najít? Jak je poznat? Jak s nimi pracovat v každodenním životě?
  Existují různá zvířata, jako například vlk, jaguár, medvěd, liška, holub, jestřáb, orel, delfín, buvol. Slyšíte jejich volání?
  Meditace na Vaše silové zvíře.
  Provede Vás Horus-Synergy Himalájská lebka za zvuku bubnů, zpěvu a dalších nástrojů.
   
   
   
   
   
 • Cena 600-1000 kč.-      
                                                                                                     
  Na Vámi vybranou službu si musíte zarezervovat místo   
   
   
   
   
   
 •  
 • <div id="google_translate_element"></div><script type="text/javascript"> function googleTranslateElementInit() { new google.translate.TranslateElement({pageLanguage: 'cs', layout: google.translate.TranslateElement.InlineLayout.HORIZONTAL, multilanguagePage: true}, 'google_translate_element'); } </script><script type="text/javascript" src="//translate.google.com/translate_a/element.js?cb=googleTranslateElementInit"></script>  
 
NOVINKY/NEWSLETTER    

Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Rijen/October 2020    

Přivešek/Anhänger/Pendat střibro/silver/Hnědy Safir Vzácny/Brown Saphire Rare 


 

Přivešek střibro/Pendant in Silver Rubin/Ruby  


 

Přivešek střibro/Pendant in Silver/Silber Tyrkys Pravý/ True Turquoise 

Přivešek střibro/Pendant in Silver/Silber Zelený Kyanite/Green  

Přivešek střibro Chrzokol/Chrysocolla 4cm  

 

 

Lebka/Skull/Schädel Křistál/Crystal /Berg Kristal cistiho od Indie/Clear Quartz from India Lebka/Skull/Schädel /černy/Black/Turmalin Tourmaline XL 11cm 

Lebka,Skull,Schädel Bláznivý Krajka Červeny Achát /Red Crazy Lace Agate XL 9cm  

Lebka,Skull,Schädel Safír/Saphire Vzácny/Rare 6cm  

Libyen Tektite Vzácny Vzácny 


 

Drak/Dragon/Drache Jahoda Křistál/Strawberry Quartz 5cm 


     
Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Zaři/September 2020    
 

Křistál/Crystal/Berg Kristall 7cm-⚝Zvuk-⚝  

Lebka,Skull,Schädel ,Rodhocrosite mini/maly 2.5cm  

Náramek/Bangle/Armband Morganite s Akvamarin/Aquamarine Extra 


Lebka/Skull/Schädel Malachite XL 8cm 

 

Křistál Lemursky ,velky/ big one 12,5cm  

Křistál Lemursky ,velky/ big one extra /duha /Rainbows 12cm  

Lebka/Skull/Schädel Křistál/Crystal s Chloride/8cm 


 

Lebka/Skull/Schädel Zahněda Křistál /Smokey quartz 10cm Extra Cisty/Clear 


 

Koule /Sphere /Kugel Chalcedon/Blue Lace Chalcedon Extra 7,5cm 


http://www.crystal-lotus.cz/chalcedon-c300/koule-sphere-kugel-chalcedon-blue-lace-chalcedon-extra-7-5cm-i7768/     
Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Srpen/August 2020    

Lebka/Skull/Schädel Zeleny/Green Aventurine 9cm 
 

Lebka/Skull/Schädel Měšicni kámen/Moon stone 
 

Lebka/Skull/Schädel Červeny Jaspis  

Náramek/Bangle/Armband Lava 


 

Lebka Křistál/ Crystal Skull /Kristal Schädel XL 10cm 
Einstein Energy 


 

Lebka/Skull/Schädel Fluorite 8.5cm
Einstein Energy
 

Zahněda spitze leštěni/Smokey quartz point 11cm 


 

Lebka/Skull Nuummite s Granat 6cm  

Lebka/Skull Zahněda Křistál Brazilsky 10cm  

Lebka/Skull Realistic Růženínu 2 kg  

Srdce Chrysoprase
  

Lebka černy Turmalin    

Nefrit
 
 
 

Azurite 
 Scheelite
 
 
Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Červenec/July 2020    

Preseli Blue Stone Plochy/Flat/Handschm
 
 

 
 

Labradorite Leštěni /Polished Extra XXXL 20cm 

 

Drak/Dragon/Drache Modry Obsidian Sklo  
 

Lebka/Skull/Schädel Smaragd de Vulcano   

Křišťálové lebky energetizovány od starověké lebky Einstein  

 

 

Lapis Lazuli Koule/Sphere Velky/Big  Larimar

 
 
 
 
 

 Citrine Vzacny přirodni Zambie
 
 

Přivešek/Anhänger/Pendat střibro/silver/Indigolite 

     

Přivešek/Anhänger/Pendat střibro/silver/Shattuckite 

     

Larimar střibro přívěšek 


 

Přivešek Střibro sůrovy extra Chromediopside 5cm Lebka Červeny Jaspis 


 

Drak,Dragon,Drache Billy,White,Jadeid,Jade  

Drak/Dragon/Drache Velky XXL Apatite  

     

Lebka/Skull/Schädel Mookaite Jaspis/Jasper Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Červen/June 2020    

 

Larimar Náramek/Bangle/Armband Přirodni,Natural Citrine Quartz od Kongo,Zambie

Přirodni,Natural Citrine Quartz od Brazilie
 
 
 

Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Květen/May 2020    

 

 

Pyrite slunce/Sun Disk 8cm 

Křistál Enyhdro s Voda inkluse Dvojité Zakončení Křistál /Double Terminated Crystal Enyhdro with water inclusion 
 

  

Dvojité Zakončení Křistál /Double Terminated Crystal 2cm 
  Drak,Dragon,Drache Que Sera-Llanite,Liberite 8cm 

    
     

    Křistál Amphibole/Crystal Amphibole Zluta a Červená 


      

     Lebka/Skull/Schädel Masků/Mask Elestial Křistál/Crystal/Bergkristall od řezbar znamy Syna Igor de Souza,Brazilie. 

     Tyrkys ,Turquoise,Turkiese právý od Kingman Arizona,USA 
     Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Dubna/April 2020    

      

     Křistál /Crystal/Bergkristall 14cm  

          

      

     Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Prosinec/December.    
      

     Zahněda s rutil/ Smokey with Rutil quartz Spitze/Point 16cm       

     Ametist/Amethyst Geoda Uruguay velky/big one 15cm       

     Ametist/Amethyst spitze 20cm
      
      

       
      

     Dvojčata křemen Křistál 21 cm 

     http://www.true-love.cz/dvojity-kremen-partnersky-kristal-harmonie-c617/dvojcata-kremen-kristal-twin-flame-crystal-lemursky-extra-i5566/
      

     Zahněda Křistál drůza       

     Zahněda s Rutil Spitze 

     Velky Křistál Spitze půl lestěni 19,5 kg       

     Drak/Dragon/Drache Zahněda křistál/Smokey quartz/Rauch quartz/Velky Extra /Big One 15cm      Drak/Dragon/Drache Amethyst velky/big one 12cm      

     Lazurit


     Tyrkys ,Turquoise-3,5 cm- Tibet-vrtany/drilled/gebohren
     Skull/Schädel Amethyst
     t tvar Indian/Indian head carving in Amethyst/Indianer Hauptling Kopf Amethyst XL 10cm
      
      

     Jaspis ozeán koule velky  

     Koule,Sphere,Kugel Slunečni kámen
     Ametist drůza květina  
         


     Velky Ciriho Křistál dvasobni s inkluse Mica specialni,vahy 1,1 KG  


     Novy skladem /New in stock/Neu auf lager Rijen/September   
     Pyrite Druze

      
      
      

      

     Lebka ,Skull,Schädel šungite/schungite 4cm  

      


      
     •  
     • Lebka,Skull,Schädel ,Billy/White/Weisser,Jade/Jadeid/Velky/big one 10cm  
     •    
     • Zahněda Křistál/Smokey quatz/Rauch Quartz Spitze  
     •    
     • Křistál s Lithium s Lepidolite vzácny       Vzácny /RARE od Brazilie    
     •     
     •  
     • Pro privny skladem Vily Kalcite speciálny Vzácny od Kanada /First time available Fairy Calcite RARE from Canada/ Erste mahl in Angebot Fee Kalcite seltenheit aus Kanada   
     •  
     • Moqui Marbles Indianski Koule kámen od Utah,USA/Moqui Marbles pairs Native american magickal spheres from Utah,USA  
      
     • Velky Křistál extra sůrovy od 15 cm od Brazilie  
     • Large natural crystal points size from 15 cm from Brazil  
     • Grosses Berg Kristal grösse von 15 cm aus Brazilien.  
     •    
     Novy skladem /New in stock/Neu Dubna/April   

     Tibetsky Misy,Gong,Vonne tičinky ,čaj od Nepalů 100 kg cargo.    


     H  ave arrived more then 100 kg goods different sizes singing bowls ,gong ,incense burner,incense sandal wood,teas Tulsi,Black and Green from Nepal.   
     Next week will be posted more of the different singing bowls.        Tibetsky Misy/Singing Bowls/Klangschalen 


     Dorjee/Dordže


     Křistállovy lebek energizovany od starova lebka Synergy majitel pani Sherry Whitfield od Arizona,USA.    
     The Month of April have arrived 50 kg stone carving heads different stones,size crystal skulls energized by ancient crystal skull known as Synergy,present keeper Mrs.Sherry Whitfield from Arizona,USA. 

     Jantar Rek/Amber rek/Bernstein Rek Lebek/Skulls/Schädel
       

     Pyrite Lebka/Skulls/Schädel 
       

     Jantar Rek/Amber rek/Bernstein Rek Lebek/Skulls/Schädel  
        

      
     Křistállovy lebek energizovany od starova lebka Einstein majitel pani Carolyn Ford od Arizona,USA.    

      
     The Month of April have arrived carving heads different stones,size crystal skulls energized by ancient crystal skull known as Einstein present keeper Mrs.Carolyn Ford from Arizona,USA.
     Citrine Lebek,Skulls,Schädel. Einstein Energie  
      
     Larimar Einstein Energie  
      


      
     00
     ČeštinaAngličtinaPolštinaNěmčinaRuštinaSlovenštinaFrancouzštinaŠpanělštinaChorvatština
     Currency
      
      
     © Crystal Lotus